Oficjalnie: Anglik nie zagrzał miejsca w Ekstraklasie. Wraca na Wyspy
weszlo.com·czwartek, 25 czerwca 2026

Przygoda Sama Greenwooda z Pogonią Szczecin dobiegła końca po zaledwie jednym sezonie. Angielski napastnik opuszcza PKO BP Ekstraklasę i będzie kontynuował karierę w Bristol City. Gdy zawodnik trafiał do Szczecina, w klubie liczono, że jego doświadczenie zdobyte na boiskach Premier League oraz Championship przełoży się na znaczące wzmocnienie zespołu. W mediach pojawiały się nawet informacje suger
Czytaj pełny artykuł →