5,5 roku i koniec. Zasłużony obrońca odchodzi z Lecha
weszlo.com·sobota, 27 czerwca 2026

Zapowiadało się na to od pewnego czasu, teraz dostaliśmy oficjalne potwierdzenie. Antonio Milić po ponad pięciu latach spędzonych w klubie opuszcza Lecha Poznań. – Obowiązujący do 30 czerwca 2026 roku kontrakt chorwackiego obrońcy nie zostanie przedłużony – poinformował Kolejorz. Antonio Milić odchodzi z Lecha Poznań. Spędził w klubie ponad pięć lat Antonio Milić trafił do Lecha zimą 2
Czytaj pełny artykuł →