Wróć do aktualności

Poszła za ciosem po pokonaniu Polki. Ukrainka lepsza od Rosjanki

sportowefakty.wp.pl·wtorek, 23 czerwca 2026

Naomi Osaka wygrała drugi mecz w zawodach WTA 500 na kortach trawiastych w Bad Homburg i zameldowała się w ćwierćfinale. Do tego etapu dotarła również Elina Switolina, która odwróciła losy pojedynku z Ludmiłą Samsonową.

Czytaj pełny artykuł