Wróć do aktualności

Iskrzy po meczu z Polską. "To niedozwolone". Trener wściekły

sportowefakty.wp.pl·czwartek, 25 czerwca 2026

Trener Belgów Emanuele Zanini mocno krytykował pracę sędziów po przegranym meczu z Polską (2:3). - Mam nadzieję, że też widzieliście to, co się działo. Mamy nowe zasady, które nie były egzekwowane - mówił po meczu WP SportoweFakty.

Czytaj pełny artykuł