Wróć do aktualności

Żużel. Wicelider sensacyjnie poległ z outsiderem. "Trudno walczyć, kiedy masz dwóch i pół zawodnika"

sportowefakty.wp.pl·wtorek, 23 czerwca 2026

Wicelider Krajowej Ligi Żużlowej - Ultrapur Omega Gniezno niespodziewanie przegrał w niedzielę z KS Śląskiem Świętochłowice. - Do końca miałem nadzieję - mówił po meczu Radosław Majewski, menedżer drużyny.

Czytaj pełny artykuł