Wróć do aktualności

Odchodzi z Legii, ale zostaje w Ekstraklasie. Jest oficjalny komunikat

sportowefakty.wp.pl·poniedziałek, 22 czerwca 2026

To już informacja oficjalna - Gabriel Kobylak odszedł z Legii Warszawa i został nowym bramkarzem GKS-u Katowice. Podpisał kontrakt do 30 czerwca 2028 roku.

Czytaj pełny artykuł