Wróć do aktualności

Drugoligowiec zakpił z kadry Legii. „U nas bez duetu Kapustyniak”

weszlo.com·piątek, 26 czerwca 2026

Kadra Legii Warszawa na letni obóz przygotowawczy nie zrobiła – delikatnie rzecz ujmując – dobrego wrażenia na kibicach stołecznej drużyny. Do powszechnych drwin z ekipy Wojskowych dołączył niespodziewanie wywołany do tablicy Górnik Łęczna. Na platformie X drugoligowa ekipa zażartowała z obsady drugiej linii w Legii Warszawa: – Nie no, gdzie, u nas bez duetu „Kapustyniak&#8

Czytaj pełny artykuł