Wróć do aktualności

Kolejny piłkarz odszedł z Lechii. Klub rozwiązał jego kontrakt

weszlo.com·czwartek, 25 czerwca 2026

Lechia Gdańsk rozpocznie kolejny sezon w odmienionym składzie. Do tej pory z klubu odeszło już dziesięciu zawodników. Okazuje się, że na tym nie koniec. Gdańszczanie ogłosili bowiem, że rozwiązany został kontrakt Bartłomieja Kłudki. W minionym sezonie PKO BP Ekstraklasy Lechia zajęła dopiero piętnaste miejsce w tabeli i po dwóch latach wróciła na jej zaplecze. Przed sezonem PZPN zdecydował, by odj

Czytaj pełny artykuł