Media: Kacper Urbański odejdzie z Legii. Zostanie w Ekstraklasie
weszlo.com·piątek, 26 czerwca 2026

Wygląda na to, że przygoda Kacpra Urbańskiego w Legii Warszawa dobiega końca. Jak donoszą Meczyki, klub i zawodnik sposobią się do zakończenia współpracy. Po Urbańskim spodziewano się w Legii wiele, tymczasem poprzedni sezon był w jego przypadku sporym rozczarowaniem. Pogłoski, że latem reprezentant Polski może zmienić otoczenie pojawiały się od pewnego czasu, a teraz wszystko wskazuje na to, że s
Czytaj pełny artykuł →