Pobili i wbili widelec w dłoń wiceprezesa klubu piłkarskiego. Usłyszeli wyrok
sportowefakty.wp.pl·środa, 24 czerwca 2026

Pobili i wbili widelec w dłoń. Jest wyrok w sprawie chuliganów, którzy napadli na prezesa i wiceprezesa Sandecji Nowy Sącz. Sąd zdecydował o warunkowym umorzeniu postępowania karnego. - Wyrok jest niesłuszny - mówi prokurator Bartosz Gorzula.
Czytaj pełny artykuł →