"Here we go". Uczestnik mundialu zmienia klub. Za 150 mln!
sportowefakty.wp.pl·czwartek, 25 czerwca 2026

Manchester City będzie miał nowego zawodnika. Znany dziennikarz Fabrizio Romano ogłosił, że do "The Citizens" trafi Elliot Anderson. Obecny klub reprezentanta Anglii, Nottingham Forest, otrzyma za niego aż... 150 mln euro!
Czytaj pełny artykuł →