Kolejna zmiana dyrektora w Ekstraklasie. Trafi do ligi zagranicznej [NEWS]
weszlo.com·poniedziałek, 22 czerwca 2026

W przerwie pomiędzy sezonami Ekstraklasy oglądamy wzmożony ruch wśród dyrektorów sportowych. Według informacji Weszło kolejny klub dokona roszady na tym stanowisku. Jak wynika z ustaleń Weszło, zmiana dyrektora sportowego tym razem dotyczyć będzie Radomiaka. Źródła twierdzą, że Antonio Ribeiro pożegnał się z tym stanowiskiem. Portugalczyk będzie pracował w zagranicznej lidze. Antonio Ribeiro o pra
Czytaj pełny artykuł →