Muslera i Bielsa zawalili mundial Urugwajowi. Co za wstyd!
weszlo.com·sobota, 27 czerwca 2026

Faza grupowa mundialu miała być dla Urugwaju rozgrzewką. Jasne, Hiszpania była zdecydowanym faworytem, ale przecież oprócz niej los przydzielił tu Republikę Zielonego Przylądka i Arabię Saudyjską. Awans wydawał się formalnością, jednak postawa drużyny Marcelo Bielsy na tym turnieju okazała się wielopoziomową katastrofą, czego kulminację właśnie zobaczyliśmy. W dużej mierze na życzenie argentyńskie
Czytaj pełny artykuł →