Wróć do aktualności

Puszcza zbroi się przed sezonem. Transfer z Ekstraklasy

weszlo.com·sobota, 27 czerwca 2026

W ostatnim sezonie błysnął przede wszystkim tym, że dobił Legię, gdy ta znajdowała się w sporym kryzysie. Wraz ze swoim zespołem spadł z Ekstraklasy, a teraz będzie grał na jej zapleczu. Trafił do Puszczy Niepołomice i będzie miał okazję zmierzyć się z byłymi kolegami. Przed kilkoma dniami Miłosz Mleczko trafił do Odry Opole, a tym razem inny z zawodników z ekipy Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, któr

Czytaj pełny artykuł