Wróć do aktualności

Pokonała Igę Świątek. Teraz już odpadła

sportowefakty.wp.pl·czwartek, 25 czerwca 2026

W środę Emma Navarro wyeliminowała najwyżej rozstawioną tenisistkę w turnieju rangi WTA 500 w Bad Homburg - Igę Świątek. Amerykanka nie poszła jednak za ciosem, ponieważ w ćwierćfinale musiała uznać wyższość Eleny-Gabrieli Ruse.

Czytaj pełny artykuł