Wróć do aktualności

Jest wychowankiem Manchesteru United. Teraz trafił do 1. ligi

weszlo.com·piątek, 26 czerwca 2026

„Były zawodnik Manchesteru United zagra na zapleczu Ekstraklasy” – nie spodziewaliśmy się, że przyjdzie nam napisać dzisiaj takie zdanie. A jednak! Sean Goss, niespełna 31-letni wychowanek Czerwonych Diabłów, podpisał kontrakt ze Stalą Rzeszów. Na wstępie zaznaczmy, że Goss nigdy nie zaistniał w pierwszej drużynie z Old Trafford. Ba, nie zaliczył w niej ani jednego występu. Choć

Czytaj pełny artykuł