Leśnodorski o Legii: Nie widzę szans, żeby była w pierwszej trójce
weszlo.com·sobota, 27 czerwca 2026

Legia już zaczęła przygotowania do nowych rozgrywek po ostatnim rozczarowującym sezonie. Mocno odmieniony zespół Marka Papszuna udał się na obóz do Niemiec, gdzie szlifuje formę przed startem meczów o punkty. Bogusław Leśnodorski w swoim cyklu „Gabinet Prezesa” na kanale Weszło przyznał, że jego wiara w Wojskowych opiera się przede wszystkim na trenerze, chociaż jest przekonany, że piłkarze z Łazi
Czytaj pełny artykuł →