Żużel. Wnioski Oskara Palucha. "Chciałbym więcej objeżdżenia na takich torach"
sportowefakty.wp.pl·wtorek, 23 czerwca 2026

- Ja na przykład chciałbym więcej objeżdżenia na takich torach. Mam problem, żeby dać temu motocyklowi jechać do przodu - przyznawał po meczu we Wrocławiu Oskar Paluch. Natomiast Nikodem Mikołajczyk tłumaczył, co daje mu jazda w PGE Ekstralidze.
Czytaj pełny artykuł →