Rosyjski gwiazdor pojechał na mundial. Brutalne słowa o USA
sportowefakty.wp.pl·wtorek, 23 czerwca 2026

Andriej Arszawin skrytykował klimat panujący w USA podczas MŚ 2026. Rosjanin twierdzi, że w tamtejszych metropoliach Puchar Stanleya przyćmił zmagania FIFA. Zdecydowanie lepiej ocenił on zabawę fanów świętujących w Meksyku.
Czytaj pełny artykuł →