Jeszcze niedawno grał w II lidze. Teraz podpisał kontrakt z mistrzem kraju
weszlo.com·czwartek, 25 czerwca 2026

Oskar Kubiak został nowym zawodnikiem Slavii Praga. Utalentowany 19-latek opuszcza Arkę Gdynia i rozpoczyna kolejny etap swojej kariery w barwach aktualnego mistrza Czech. Z nowym klubem związał się kontraktem obowiązującym do końca czerwca 2030 roku. Dla młodego piłkarza ostatnie miesiące były niczym podróż do piłkarskiego kosmosu. Jesienią występował jeszcze na wypożyczeniu w Sokole Kleczew, gdz
Czytaj pełny artykuł →