Wróć do aktualności

Howard o Bośniakach: Lepiej, żeby w ogóle nie wsiadali do samolotu

weszlo.com·sobota, 27 czerwca 2026

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych przygotowuje się do pierwszego meczu fazy pucharowej z Bośnią i Hercegowiną. Atmosferę przed starciem 1/16 finału mocno podgrzał były amerykański bramkarz Tim Howard. Były zawodnik takich drużyn jak Manchester United czy Everton sprowokował bałkańskich rywali. Howard o Bośniakach: Lepiej, żeby w ogóle nie wsiadali do samolotu 47-letni Tim Howard, który w barwach

Czytaj pełny artykuł