Selekcjoner kpił po meczu MŚ. "Nadal mamy VAR?"
sportowefakty.wp.pl·środa, 24 czerwca 2026

Dwie sytuacje z meczu Anglia - Ghana wzbudziły ogromne kontrowersje. Selekcjoner afrykańskiej ekipy Carlos Queiroz podczas konferencji prasowej pozwolił sobie na sarkastyczne komentarze. - Nadal mamy VAR? VAR chyba poszedł na kawę - ironizował.
Czytaj pełny artykuł →