Wróć do aktualności

Mistrz świata był pogodzony ze śmiercią. "Zadzwoniłem już do dziewczyny"

sportowefakty.wp.pl·czwartek, 25 czerwca 2026

- Byłem przekonany, że umrę - mówi Jorge Martin. Mistrz świata MotoGP wrócił wspomnieniami do wypadku z ubiegłego sezonu, w którym złamał m.in. czternaście żeber i doznał zapadnięcia płuca. - Moje płuca krwawiły, nie mogłem oddychać - zdradza.

Czytaj pełny artykuł