Wróć do aktualności

Infantino broni przerw na picie. „FIFA nie bierze nic z reklam”

weszlo.com·środa, 24 czerwca 2026

Gianni Infantino odpowiedział w Nowym Jorku dziennikarzom na kilka pytań. Odniósł się choćby do kwestii przerw na nawodnienie, która dla części nadawców jest okazją do wyemitowania bloku reklamowego. Prezydent FIFA twierdzi jednak, że organizacja nie ma „absolutnie żadnych” korzyści finansowych z tego tytułu. FIFA w komunikacie prasowym pochwaliła się również rekordową frekwencją podcz

Czytaj pełny artykuł